Карьера

Nazwa stanowiska

Wejdź i sprawdź aktualne rekrutacje.

больше

Контакт

MTL Lewandowski, Kamiński, Pitulski
Spółka jawna


ul. Chrzanowskiego 29
87-100 Toruń

часы работы
7.30 - 15.30

Филиалы:
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Chorzów
  • Warszawa
больше

15 stycznia 1996 rozpoczęła działalność spółka MTL. Do dziś jest niezależnym przedsiębiorstwem opartym wyłącznie na polskim kapitale. Od początku działalność skupiona jest na dystrybucji wyrobów hutniczych wykonanych ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych i aluminium. MTL Stale Nierdzewne należy obecnie do grupy największych niezależnych importerów wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych w Polsce.  Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Toruniu. Dynamiczny rozwój w ostatnich latach zaowocował otwarciem w 2011 roku biur handlowych w Tychach i Warszawie, a w roku 2012 także w Poznaniu i Gdańsku. Rok 2012 to również uruchomienie drugiego magazynu w Tychach oraz rozbudowa nowoczesnego magazynu wysokiego składowania w Toruniu. Dziś dla MTL Stale Nierdzewne pracuje zespół blisko 40 osób.

Spółka MTL była wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich rankingach dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw takich jak Diamenty Forbsa czy Gazele Biznesu. Ponadto w ocenie firm ubezpieczeniowych takich jak Euler Hermes, Coface czy Atriadius  MTL Stale Nierdzewne posiada od lat jedne z najwyższych notowań w branży. Znajomość rynku i jego oczekiwań w połączeniu z dyscypliną finansową zapewniła firmie stabilność nawet w okresie zawirowań finansowych w latach 2008 i 2009.

MTL Stale Nierdzewne w najbliższych latach planuje kolejne inwestycje związane z powiększeniem powierzchni magazynowych oraz poszerzeniem zakresu usług serwisowych. Szczegółowe informację dotyczące realizacji planów inwestycyjnych będą zamieszczane w zakładce „Aktualności”.

 

Do współpracy zapraszają
Właściciele i Pracownicy
MTL Stale Nierdzewne

Страница клиента

  • Каталоги
  • Таблица марок стали
  • Таблица теоретических весов листовой стали
  • Таблица марок алюминия
  • Таблица расчета труб

Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с данной политикой конфиденциальности. Вы можете задать условия для хранения или доступа печенье в Вашем браузере.

близко
* - pola wymagane