Jakość i certyfikaty

Jakość i Certyfikaty

Spółka zapewnia dostawy materiałów wyłącznie z renomowanych hut całego świata. Acerinox, Aperam, Cogne, Hydro Aluminium, Impexmetal, Marcegaglia, Outokumpu, Ugitech to producenci których produkty można zakupić w MTL.

 

Sprzedawane materiały posiadają standardowo certyfikaty materiałowe 3.1 lub 2.2 zgodne z EN 10204. Na życzenie klienta można przeprowadzić reklasyfikację towarów zapewniając dostawę z aprobatą niezależnych towarzystw klasyfikacyjnych takich jak : TUV, GL, LRS, DNV ABS i innych. Możliwe jest także zamówienie towarów z atestem 3.2. Zapewniona jest pełna identyfikowalność towarów w magazynie. Dokumentacja sprzedażowa umożliwia w każdej chwili uzyskanie szczegółowych informacji począwszy od numeru wytopu wydanego materiału skończywszy na nazwisku kierowcy, który zrealizował dostawę.

 

Merytorycznie i szybko rozpatrywane reklamacje w oparciu o ogólne przepisy oraz Ogólne Warunki Sprzedaży stosowane przez MTL. Szybki proces ofertowania, terminowa realizacja dostaw i różnorodne formy finansowania sprzedaży zapewniają realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Legenda

biuro handlowe
magazyn i biuro handlowe
przedstawiciele