Zespół

Zespół

Ludzie to kluczowy element w naszej strategii. Dlatego właśnie szczególną uwagę przywiązujemy do procesu rekrutacji. Firma MTL Dom Stali Nierdzewnej zatrudnia ponad 80 osób w pięciu lokalizacjach w Polsce. Nasz zespół to w zdecydowanej większości fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, ale i z tak zwanymi miękkimi kompetencjami. Poza realizacją podstawowych zadań dzielą się oni swoją wiedzą z młodszym personelem oraz potrafią w przyjaznej atmosferze współpracować z innymi działami.

 

Pracownicy – w miarę potrzeb – odbywają szkolenia, aby cały czas być na bieżąco i podnosić swoje zawodowe kwalifikacje. Ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności przekłada się na ich profesjonalizm w kontakcie z partnerami biznesowymi i ich obsługą.

Nasz zespół to grupa osób rzetelnych, a jednocześnie empatycznych i  rozumiejących potrzeby klienta. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, iż pracownicy poszczególnych działów są zawsze kompetentnym partnerem w prowadzeniu negocjacji. Każdy klient, który do nas trafia, może być pewien że zostanie otoczony opieką przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Legenda

biuro handlowe
magazyn i biuro handlowe
przedstawiciele