Kariera

  • Stanowisko:

    MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Miejsce pracy:

    TORUŃ

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek towaru
    • Sortowanie towaru w magazynie
    • Przygotowanie do wysyłki i załadunek
    • Dbanie o porządek w magazynie

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Gotowość do pracy dwuzmianowej
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Aplikację prosimy przesłać na adres rekrutacja@mtl.com.pl.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 roku, Dz.U. z 2002, Nr 101, poz.923 ze zmianami.”

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU

    WARSZAWA

    Zakres obowiązków:

    • kontakt telefoniczny oraz spotkania z nowymi klientami
    • ustalenie potrzeb asortymentowych klienta
    • ustalanie potrzeb klientów w zakresie dopasowania optymalnych warunków oferty handlowej
    • prezentacja spółki i jej oferty podczas spotkań handlowych
    • bieżące raportowanie rezultatów wykonanych działań
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kategorii B
    • wysoka samodyscyplina i umiejętność planowania zadań
    • systematyczność
    • komunikatywność i otwartość
    • minimum średnie wykształcenie
    • znajomość obsługi CRM oraz programów sprzedażowych typu XL będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

Kariera