Kariera

  • Stanowisko:

    Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. Rozwoju Rynku

    Miejsce pracy:

    Warszawa/Toruń

    Zakres obowiązków:

    • kontakt telefoniczny oraz spotkania z nowymi klientami
    • ustalenie potrzeb asortymentowych klienta
    • ustalanie potrzeb klientów w zakresie dopasowania optymalnych warunków oferty handlowej
    • prezentacja spółki i jej oferty podczas spotkań handlowych
    • bieżące raportowanie rezultatów wykonanych działań
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kategorii B
    • wysoka samodyscyplina i umiejętność planowania zadań
    • systematyczność
    • komunikatywność i otwartość
    • minimum średnie wykształcenie
    • znajomość obsługi CRM oraz programów sprzedażowych typu XL będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

    Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. Obsługi Klienta

    Warszawa

    • obsługa zapytań ofertowych od aktywnych klientów spółki:
      • rejestracja w systemie ofert sprzedaży,
      • kontrola i weryfikacja dostępnych stanów magazynowych pod kątem ilości, jakości i innych wymagań Klienta
    • negocjacje warunków zamówienia (ceny, terminu dostaw, płatności, limitów kredytowych itp.)
    • monitorowanie spływu należności oraz aktywny udział w procesie windykacji, aż do momentu jej zakończenia.
    • składanie raportów z realizacji bieżących zadań.
    • wyjazdy do aktywnych klientów w celu podtrzymania lub rozszerzenia relacji.
    • realizacja celów jakościowych określanych przez Dyrektora Sprzedaży i Obsługi Klienta.

    Wymagania:

    • obowiązkowość i systematyczność
    • łatwość nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • doświadczenie handlowe w branży dystrybucji lub przetwarzania stali nierdzewnych lub aluminium będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

Kariera