Kariera

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikację prosimy przesłać na adres rekrutacja@mtl.com.pl.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  CV i w liście motywacyjnym, w tym również innych niż wymienione niż w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
MIEJSCE PRACY
  • CHORZÓW ORAZ WARSZAWA
TWOJE ZADANIA
  • rejestracja w systemie zapytań od aktywnych klientów spółki
  • kontrola i weryfikacja dostępnych stanów magazynowych pod kątem ilości, jakości i innych wymagań klienta
  • negocjacje warunków zamówienia (ceny, terminu dostaw, płatności, limitów kredytowych itp)
  • monitorowanie spływu należności oraz aktywny udział w procesie windykacji, aż do momentu jej zakończenia
  • składanie raportów z realizacji bieżących zadań
  • wyjazdy do klientów spółki, w celu podtrzymania lub rozszerzenia dobrych relacji
  • realizacja celów jakościowych określanych przez Dyrektora Sprzedaży i Obsługi Klientów
PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA
  • obowiązkowość i systematyczność
  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywnia relacji
  • chęć nauki, głód wiedzy
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pakiet pozapłacowych benefitów (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, atrakcyjne rabaty na naukę w Wyższej Szkole Bankowej)

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • TORUŃ
  • obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru)
  • obsługa skanerów kodów kreskowych
  • przygotowanie zamówień do wysyłki - kompletacja
  • operacje magazynowe - uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów
  • zabezpieczanie towarów do wysyłki - zamykanie palet, etykietowanie
  • praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy, z zachowaniem norm i przepisów BHP
  • dbanie o porządek w magazynie
WYMAGANIA
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”
  • rzetelność i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań
OFERUJEMY
  • umowę o pracę (na początek 3-miesięczny okres próbny)
  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dowolny wariant ubezpieczenia zdrowotnego (indywidualny lub rodzinny) po okresie próbnym
  • szkolenia i kursy zawodowe podnoszące kwalifikacje niezbędne do wykonywanie powierzonych zadań
  • ubezpieczenia komunikacyjne, podróżne oraz na dom i mieszkanie na preferencyjnych warunkach
  • rabaty na studia w placówkach WSB

Legenda

biuro handlowe
magazyn i biuro handlowe